Formularz aplikowania na ofertę

Provide either a resume file or a linkedin profile
Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma ShareP AG będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ShareP AG moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
Opis stanowiska

Mid Python Developer

ShareP Polska PSA

Administratorem danych jest ShareP AG z siedzibą pod adresem Viktoriastrasse 23, 8057 Zurich, Szwajcaria. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niezależnie oraz odrębnie od wskazanego powyżej pracodawcy, Odoo odpowiada za przetwarzanie Twoich danych podanych w formularzu aplikacyjnym w ramach świadczenia usług rekrutacyjnych. Odoo przetwarza te dane jako dostawca narzędzi rekrutacyjnych, wspierając procesy rekrutacyjne realizowane przez ShareP AG.

ShareP AG wykorzystuje Odoo w procesie przetwarzania Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Masz prawo żądać dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia do innego administratora, jak również masz prawo wnieść sprzeciw lub złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub żądania dotyczące przetwarzania Twoich danych, skontaktuj się z nami pod adresem: gdpr@sharep.io , contact@sharep.io . Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w Polityce Prywatności Odoo, dostępnej na stronie: https://sharep.io/privacy-policy