Młodszy Koordynator Techniczny ds. Elektrycznych | Biuro CEO

Zürich, Szwajcaria
 Tryb pracy: stacjonarny
 Wymiar czasu pracy: niepełny etat
Opis stanowiska:

 Poszukujemy Młodszego Koordynatora Technicznego ds. Elektrycznych, który będzie wspierał zarządzanie oraz koordynację technicznych aspektów projektów klientów. Idealnym kandydatem jest osoba zorientowana na szczegóły, potrafiąca pracować zespołowo, wspierająca zarządzanie zasobami i koordynację z technicznego punktu widzenia. Do zadań będzie należało pomaganie w ustalaniu i realizacji celów, utrzymywanie jakości projektów, interakcja z klientami i dostawcami oraz wspieranie starszych członków zespołu. Jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia w zarządzaniu projektami i rozwoju w dynamicznym środowisku.

Główne obowiązki:
  • Wsparcie w analizie wymagań projektowych klientów oraz zapewnienie ich prawidłowej realizacji.
  • Rozwiązywanie problemów na miejscu i wykonywanie drobnych napraw, jeśli będzie to konieczne.
  • Pomoc przy małych instalacjach i konfiguracjach technicznych.
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi kontrahentami B2B, szczególnie elektrykami, pod nadzorem starszych członków zespołu.
  • Wsparcie w zamawianiu niezbędnego sprzętu i zapewnienie jego terminowej dostawy
  • Przygotowywanie ofert technicznych i wspieranie starszego zespołu w zakresie wiedzy technicznej.
  • Pomoc w organizacji i nadzorowaniu instalacji, integracji oraz konfiguracji wraz z zespołem programistycznym.
  • Rozwiązywanie drobnych usterek technicznych pod nadzorem.
  • Uzupełnianie dokumentacji i przekazywanie jej odpowiednim instytucjom (np. EKZ, EWZ, BKW).
  • Śledzenie postępu projektów, kontrolowanie kamieni milowych oraz wsparcie w utrzymaniu kontroli jakości.
  • Udział w spotkaniach zespołu i współpraca w rozwijaniu najlepszych praktyk.
Kwalifikacje:
  • Doświadczenie w informatyce lub pokrewnej dziedzinie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i podstawowe umiejętności przywódcze.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint) oraz AutoCAD (będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość metodologii Scrum będzie atutem.
  • Silne umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły.
  • Chęć nauki i rozwoju w roli koordynatora technicznego projektów.

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć swoją karierę w koordynacji projektów i pracować w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań i możliwości rozwoju, czekamy na Twoją aplikację!

Współpracujemy z gigantami

  Pracując w Share.P, masz okazję wzbogacić swoje portfolio, uczestnicząc w projektach dla czołowych światowych marek.